درباره ما

درباره ما

 

 

به نام خدا

 

فروشگاه اینترنتی واسم بیار با توجه به نیاز های کنونی جامعه ایرانی در آبان ماه 1398 پایه ریزی شده است و به زودی با اتمام عملیات طراحی اولیه سایت خدمات خود را شروع خواهد کرد. 

 

فروشگاه آنلاین واسم بیار , متعلق به شرکت تجارت الکترونیک نور سرآمدان (سهامی خاص) به شناسه ملی 14009103871 است که با توجه به موضوع فعالیت شرکت و در قالب یک شخصیت حقوقی و ثبت شده نزد سازمان ثبت اسناد و املاک کشور فعالیت های بازرگانی خود را در سطح کشور پیگیری می نماید ؛ و با توجه به قوانین سخت گیرانه کشور برای صدور مجوزهای کسب و کار اینترنتی که البته برای ایجاد امنیت کسب و کار و علی الخصوص رعایت حقوق مصرف کننده وضع شده است ,  در حال دریافت مجوز های لازم از نهادهای صادر کننده هستیم تا مشتریان محترم با طیب خاطر و آرامش بتوانند مایحتاج خود را از این فروشگاه تهیه نمایند ؛ شرکت تجارت الکترونیک نور سرآمدان عضو هلدینگ سرآمدان می باشد .

 

بنای ما در این فروشگاه اتصال هوشمند مشتریان که همان مصرف کننده نهایی محصولات هستند به تامین کنندگان کالای مرغوب است، به شکلی که به راحتی بتوانند با ورود به نمایه این فروشگاه طیف گسترده ای از کالاهای مورد نیاز خود را مشاهده و خرید نمایند.

 

ما به نمایندگی از همه مشتریان خود با تولید کنندگان و تامین کنندگان کالای مرغوب مذاکره می کنیم و در صورت رعایت استانداردهای مورد نیاز کالاها و محصولات آنها را در سایت فروشگاهی درج می کنیم.

 

از سوی دیگر با توجه به دغدغه رونق تولید که طبق منویات مقام معظم رهبری باعث ایجاد اشتغال و رفع مشکلات اقتصادی خواهد شد بر آنیم تا با همکاری بازاریابان و مدیران فروشگاه های معتبر و همکاری اصناف محترم با استفاده از ظرفیت های بالقوه تولید کنندگان و فروشگاه ها حداکثر سبد خرید مصرف کنندگان را پر نماییم.

 

قطعا مسیری سخت و چه بسا طولانی تا تحقق چشم انداز خود داریم،اما با لطف دوستان و دریافت پیشنهادات و انتقادات شما گرامیان مسیر را با گام های استوار طی خواهیم کرد.

 

این فروشگاه کالاهای خود را در هفت دسته بندی اصلی به شرح ذیل عرضه مینماید که عبارتند از :

 

الف - خرید برای منزل ؛ که در دو دسته تجهیزات و ملزومات مصرفی ارائه می گردند.

 

ب - خرید برای خودمان ؛ که در دو شاخه ویژه آقایان و ویژه بانوان قابل پیگیری می باشد .

 

ج - خرید برای فرزندانمان ؛ که در دو قسمت دخترانه و پسرانه معرفی می شوند .

 

د - خرید برای میهمانی ؛ که در دو گروه مجالس و هدایا به مخاطبان محترم عرضه می شود .

 

ه – خرید برای فراغت ؛ که در دو گروه مطالعه و تفریح قابل انتخاب هستند .

 

و - خرید برای محل کار ؛ که در دو گروه تجهیزات و ملزومات مصرفی معرفی می شوند .

 

ز – خرید برای تولید ؛ که در دو گروه ماشین آلات و مواد اولیه معرفی می شوند .

 

همانطور که مشاهده می شود , این هفت دسته بندی اصلی تمام نیازهای جامعه را در هر کجا و برای هرکسی شامل می شود.

 

ما میخواهیم کاربر به جای مواجهه با یک فضای شلوغ و درهم که ناخداگاه همه نوع کالا به او نشان داده می شود , طبق میل و اراده مشتریان محترم کالاها را به ایشان عرضه نماییم .

 

ما در تمام شرایط خود را ملزم و مکلف میدانیم تا کالاها را با نرخ مصوب مصرف کننده که از سوی تامین کنندگان تعیین شده است , به دست مشتریان محترم برسانیم ؛ این مهم خود ضامن امنیت شغلی برای اصناف فعال در سطح جامعه می باشد . از دیگر سو با تعاملی که با مشتریان فروشگاه خواهیم داشت سعی می نماییم تا بخش عمده منافع افزایش فروش را با نظام هوشمندی که پیش بینی نموده ایم صرف اشتغال زایی تیم فروش و بازاریابی فروشگاه نماییم و همه با هم گامی به حد وسع خویش در زمینه اشتغال زایی و رونق تولید برداریم.

 

"واسم بیار" ؛ بله درست است این راهبرد فکری فروشگاه اینترنتی واسم بیار است که از دل و زبان مشتری نشات میگیرد که مایحتاج خود را به راحتی تهیه نماید ؛ ما در انتخاب یک اسم با گویش عامیانه عملا ثابت کرده ایم که هر نوع  تکلف و زحمت را از خود و شما دور ساخته ایم تا در یک محیط صمیمی و راحت خرید های خود را انجام دهیم .

 

فروشگاه اینترنتی واسم بیار خلاصه فعالیتها و اهداف خود را در توضیح کوتاه " فروش و پخش راحت کالا " خلاصه نموده است , بله درست متوجه شده اید ما علاوه بر فروش کالاها به مصرف کنندگان محترم کار پخش کالاها را هم به آسان ترین روشهای ممکن عملیاتی می نماییم .

 

این طرز تفکر و نگاه جامع به افزایش رضایت مندی مشتریان محترم , با مراجعه به عاملان فروش ما در سراسر میهن عزیزمان محقق خواهد شد .

 

موفق و پیروز باشید

مدیر عامل

 

 

نظرات کاربران


اگر تصویر خوانا نیست اینجا کلیک کنید
همزمان با تأیید انتشار نظر من، به من اطلاع داده شود.
* نظر هایی كه حاوی توهین است، منتشر نمی شود.
* لطفا از نوشتن نظر های خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.