قوانین سایت

قوانین سایت

 

به نام خدا

شرایط و قوانین و مقررات استفاده از خدمات فروشگاه اینترنتی  واسم بیار ( تنظیم فروردین 1398)

به منظور اطلاع رسانی در خصوص تعهدات متقابل فروشگاه اینترنتی واسم بیار و کاربران، مجموعه ‌ای ازشرایط  تدوین شده است که در ادامه به  آگاهی شما بزرگوار می‌رسد.

تعاریف :

الف - فروشگاه ؛ به وب سایت فروشگاه اینترنتی واسم بیار به نشانی https://www.vasambiar.ir/ و اپلیکیشن یکپارچه با آن به اختصار "فروشگاه" گفته می شود .

ب -  کاربر ؛ به تمام افرادی که از فروشگاه بازدید می نمایند و به هر نحوی در آن عضو می شوند " کاربر " گفته می شود .

ج – مشتری ؛ به کاربرانی که اقدام به عضویت در فروشگاه و ثبت سفارش خرید کالاهای مندرج می نمایند و در اصل مصرف کننده نهایی کالا هستند , "مشتری" گفته می شود. طبق قانون تجارت الکترونیک مشتری یا مصرف کننده هر شخصی است که به منظوری جز تجارت یا شغل حرفه‌ای به خرید کالا یا خدمات اقدام می‌کند.

د- مصارف عمده ؛ به مشتریانی که از یک یا چند کالای عرضه شده در فروشگاه به صورت مستمر و با تعداد بالا سفارش می دهند مشتری مصرف عمده و به اختصار "مصارف عمده" گفته می شود .

ه – عامل فروش ؛ به فروشگاهها و مغازه هایی که تمام یا بخشی از کالاهای قابل عرضه در واحد کسبی خود را از طریق فروشگاه اینترنتی واسم بیار تامین می نمایند و در توزیع کالاهای مذکور با فروشگاه همکاری مینمایند , "عامل فروش" گفته می شود .

و – تامین کننده ؛ به تولید کنندگان , واردکنندگان , بنکداران و نمایندگی های رسمی آنها که بخشی از کالاهای فروشگاه را تامین می کنند , "تامین کننده" گفته می شود .

ز – همکار ؛ به تمام افرادی که پس از گزینش , به عضویت تیم بازاریابی و فروش فروشگاه درآمده و در فرآیند بازاریابی و فروش به صورت حضوری و یا اینترنتی با فروشگاه همکاری می کنند , "همکار" گفته می شود .

ح – کالا ؛ به کلیه کالاهای مندرج در فروشگاه که قابل سفارش گیری و خرید است , "کالا"  گفته می شود .

ط – سفارش خرید ؛ به درخواست خرید مشتری که در فروشگاه به صورت الکترونیکی ثبت شده  اما هنوز تصفیه حساب نشده است , "سفارش خرید" گفته می شود .

ی – فاکتور فروش ؛ هرگاه حداقل 30% مبلغ سفارش خرید به صورت آنلاین و یا واریز به حساب فروشگاه , پرداخت شده باشد و  مورد تایید فروشگاه قرارگرفته باشد وضعیت آن سفارش خرید به "فاکتور فروش" تغییر می یابد .

ک – قیمت مصرف کننده ؛ کلیه کالاهای مندرج در فروشگاه که ممکن است از تامین کنندگان مختلف تهیه شده باشد با توجه به لیست مصرف کننده اعلامی از سوی تامین کننده آن کالا , در فروشگاه نرخ گذاری شده است  که اصطلاحا به آن "قیمت مصرف کننده " گفته می شود .

ل – قیمت مصرف عمده ؛ کلیه کالاها برای عرضه به مصارف عمده با تخفیف ویژه ای محاسبه می شود که به قیمت قابل پرداخت , "قیمت مصرف عمده" گفته می شود .

م – قیمت پخش ؛ هرگاه فروشگاهها و مغازه داران جهت تامین بخشی از کالاهای بنگاه صنفی خود اقدام به خرید از فروشضگاه نمایند , مقدار مشخصی به ازاء هر گروه کالا برای آنها از نرخ مصرف کننده کسر میگردد که مبلغ نهایی قابل پرداخت , "قیمت پخش" گفته می شود .

قوانین عمومی

تمامی اصول اساسی حاکم بر فعالیت فروشگاه اینترنتی واسم بیار منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف‌کنند‌گان است و همه کاربران و مشتریان و فروشگاه واسم بیار نسبت به انجام تکالیف خود بر اساس قوانین جاری کشور ملزم و متعهد می باشند. تمامی کالاهای این فروشگاه، در صورت ضرورت دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می‌باشند و فعالیت‌های این فروشگاه  تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است. همچنین در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های فروشگاه تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از فروشگاه  به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

اصالت کالا :

هر چند فروشگاه در زمان درج کالاها , کنترلهای لازم را انجام می دهد اما مسئولیت‌های مربوط به کیفیت، قیمت، محتوا، شرایط و همچنین خدمات پس از فروش کالا بر عهده تامین کننده است.

زمان ارسال :

در قسمت مشخصات هر کالا موعد تحویل آن ذکر شده است , که فروشگاه متعهد است اقلام فاکتور فروش را در آن بازه زمانی به مرجع ارسال کننده (شرکتهای باربری و حمل ونقل و یا پست ) تحویل نماید .

ارتباطات :

مشتری متعهد است , اطلاعات ارتباطی خود اعم از شماره تلفن ثابت , همراه ,  پست الکترونیک و نشانی خود ر ا به صورت صحیح وارد نماید و به فروشگاه اجازه میدهد تا جهت پیگیری درخواست های وی اعم از سفارش خرید و فاکتور فروش با ایشان تماس داشته باشند ؛ مشتری در صورت نمایل به دریافت اطلاع رسانی های فروشگاه می تواند در پروفایل خویش عضویت در خبرنامه را فعال نماید و هرگاه بخواهد این خبر رسانی ها برایش ارسال نشود عضویت در خبر نامه را معلق نماید .

تاکید می گردد کلیه ارتباطات مشتری با فروشگاه و بلعکس تنها از طریق پست الکترونیک info@vasambiar.ir  و یا سامانه پیام کوتاه 3000716071 انجام می گردد و قابل استناد برای طرفین می باشد.

همچنین تلفن 91301730-021 جهت راهنمایی و رفع اشکال در سفارشات و یا گزارشات فوری , در اختیار مشتریان محترم است , تا صرفا جهت رفع ابهام و راهنمایی های لازم مورد استفاده قرار گیرد ؛ اما همچنان ملاک مورد قبول طرفین اطلاعات مندرج در فروشگاه و پیامهای مکتوب به پست الکترونیک و سامانه پیام کوتاه فروشگاه می باشد .

نظرات کاربران


اگر تصویر خوانا نیست اینجا کلیک کنید
همزمان با تأیید انتشار نظر من، به من اطلاع داده شود.
* نظر هایی كه حاوی توهین است، منتشر نمی شود.
* لطفا از نوشتن نظر های خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.